Tertemiz Projesi   >   ASFA Eğitim Kurumları (Asfa Koleji)Yeni Projemiz “Tertemiz”

Rabbimiz tarafından biz insanlığa “Tertemiz” emanet edilen kalbimizi, bedenimizi ve dünyamızı yeterince koruyamadık ve ne yazık ki onu kirlettik.
Rabbimizin Tevbe suresi 108. ayette “ Allah “Tertemiz” olanları sever” ifadesi olmamız gerekeni net olarak ortaya koymaktadır.

Asfa Ferda Koleji olarak biz istiyoruz ki;
Kendimizi yeniden gözden geçirelim, kişisel / manevi gelişimimiz için güzel bir başlangıç yapalım. Tam da Rabbimizin razı olacağı güzel ameller işleyerek, sonsuzluk mekânı ve hayatımız olacak olan Firdevs cennetlerine hazırlanalım,

Biz istiyoruz ki;
Bize emanet edilen bedenimizi, nerede, nasıl kullandığımızın sorulacağı o çetin hesap günü gelmeden, henüz fırsatımız varken tıbbın ve Peygamber Efendimizin (s.av) tavsiyelerine uyalım. Beden temizliğimize, beslenmemize gerekli özeni göstererek hem dünyada huzurlu, mutlu yaşayalım hem de ahirette emaneti sağlam ve güzel bir şekilde teslim edelim.
Biz istiyoruz ki;
Bize tertemiz teslim edilen, havasından, suyundan ve türlü türlü nimetlerinden yararlandığımız dünyamızı koruyalım. Ve bizden sonraki nesillere de TERTEMİZ teslim edelim.
Ve biz istiyoruz ki “en saf, en temiz “anlamına gelen “ ASFA” gibi tertemiz bir dünya, tertemiz bir çevre ve tertemiz bir kalp için bu projeye hep beraber dört elle sahip çıkalım ve bu projeyi bir ömür yaşatalım.

Proje Dosyamızı İncelemek İçin Tıklayınız.

Proje İle İlgili Haberlerimizi Görmek İçin Tıklayınız.

Proje Videomuzu İzlemek İçin Tıklayınız.

Proje Çalışma Kitapçığını İndirmek İçin Tıklayınız.


|