Yine Aynı Heyecanla…   >   ASFA Eğitim Kurumları (Asfa Koleji)Yine Aynı Heyecanla…

“Dost, dostun mektebinde okur.” düstûrunu  kendisine pâye edinmiş, edebi mektepleştiren ve edep ziynetini taşımaya heveskâr olan  bir tavırla bir yıla daha merhaba dedik. Bu hassasiyetle  okulumuza  yeni katılan öğrencilerimize Edep Mektebini tanıtmak  ve Edep Mektebi üçüncü dönem başkanlığının devir teslim töreni yapmak maksadıyla okulumuz kütüphanesinde bir  toplantı  düzenlendi. 
 
Gerek tavrı gerekse  okulumuzda bırakmış olduğu değer biçilemez izleriyle hatırlanacak olan  Edep Mektebi ikinci dönem başkanı  ve aynı zamanda  mezun ettiğimiz öğrencimiz Büşra TOPÇU,  başkanlığı  11. sınıf öğrencimiz  Enes ŞAHİN‘e devretti. 
 
Edep Mektebi rehber öğretmenleri İdris TEKİNBAŞ ve Selim GÖK’ün birer konuşma yaptığı toplantıda Edep Mektebi’nin bu yılki çalışma takvimi ve geçmiş yıllarda yapılan çalışmalar değerlendirildi. Aramıza yeni katılan öğrencilerin samimiyetinin, yapıcı ve yaratıcı fikirlerinin Mektebimiz’e yeni ufuklar ve değerler kazandıracak olmasından büyük mutluluk duymaktayız.  Ayrıca toplantının sonunda  okul yönetimimiz adına Büşra TOPÇU’ya  çiçek takdim edildi. 
 
 
| Paylas