11. Antalya Bilim, Spor ve İslami İlimler Dalında Ödül Listesi   >   ASFA Eğitim Kurumları (Asfa Koleji)



11. Antalya Bilim, Spor ve İslami İlimler Dalında Ödül Listesi

Çocuklarımızı ve onlara emek veren öğretmenlerimizi tebrik ederiz. 

Bilim Dalında Altın madalya Sahipleri

5. sınıflar İngilizce dalında Altın madalya sahibi Umuralp SEVEN

5. sınıflar Sosyal Bilimler dalında Altın madalya sahibi Huriye GİRGİN

7. sınıflar Sosyal Bilimler Altın madalya sahibi Ayşenur GENÇ

9. Sınıflar Kimya dalında Altın madalya sahibi Enes GÖKÇE

9. Sınıflar Coğrafya dalında Altın madalya Altuğ ERDOĞDU

10. Sınıflar Tarih dalında Altın madalya sahibi Yaşar Eren YILMAZ

10. sınıflar Biyoloji dalında Altın madalya sahibi Ahmet Akif BALTACI

11. Sınıflar Fizik dalında Altın madalya sahibi M. Selim HAKBİLEN

Spor Dalında Altın Madalya Sahipleri

50 kg Bilek Güreşi dalında Altın madalya sahibi Melisa DURMUŞ

55 kg Bilek Güreşi dalında Altın madalya sahibi Ömer ÖZŞENSOY

60 kg Bilek Güreşi dalında Altın madalya sahibi Nuh Ali OZAN

+80 kg Bilek Güreşi dalında Altın madalya sahibi Mustafa Kemal YILDIRIM

İslami İlimler Dalında Altın Madalya Sahipleri

Siyer dalında Altın madalya sahibi Huriye GİRGİN

Bilim Dalında Gümüş Madalya Sahipleri

6. sınıflar İngilizce dalında Gümüş madalya sahibi Munise Sıla GÖÇER

6. sınıflar Fen Bilgisi dalında Gümüş madalya sahibi Ayça AKTAŞ

9. sınıflar Biyoloji dalında Gümüş madalya sahibi İlayda MEHMETOĞLU

9. sınıflar İngilizce dalında Gümüş madalya sahibi Bedirhan Alp ARSLAN

9. sınıflar Tarih dalında Gümüş madalya sahibi Furkan TAŞKIN

9. Sınıflar Coğrafya dalında Gümüş madalya sahibi Yusuf SOYLU

10. sınıflar Türkçe dalında Gümüş madalya sahibi İdilsu BALOĞLU

10. Sınıflar Tarih dalında Gümüş madalya sahibi Faruk KARABABA

10. Sınıflar Coğrafya dalında Gümüş madalya sahibi Fulya KARABABA

10. sınıflar Matematik dalında Gümüş madalya sahibi Aleyna ÖZAD

10. sınıflar Biyoloji dalında Gümüş madalya sahibi Gizem Nur ŞENGÜL

Spor Dalında Gümüş madalya sahipleri

45 kg Bilek Güreşi dalında Gümüş madalya sahibi Melih POLAT

45 Bilek Güreşi dalında Gümüş madalya sahibi Zehra SAYIN

60 kg Bilek Güreşi dalında Gümüş madalya sahibi Bengisu GÜLTEKİN

+80 kg Bilek Güreşi dalında Gümüş madalya sahibi Erdem Abdullah ESER

Bilim Dalında Bronz Madalya Sahipleri

5. sınıflar Fen Bilgisi dalında Bronz madalya sahibi Ufuk ÖKSÜZ

6. sınıflar Sosyal Bilimler dalında Bronz madalya sahibi Zehra SAYIN

11. sınıflar Tarih dalında Bronz madalya sahibi M. Taha ÖKSÜZ

11. sınıflar Fizik dalında Bronz madalya Abdullah ESER

Spor Dalında Bronz Madalya Sahipleri

35 kg Bilek Güreşi Bronz madalya sahibi Elif ÇETİN

45 kg Bilek Güreşi Bronz madalya sahibi İdilsu BALOĞLU

80 kg Bilek Güreşi dalında Bronz madalya sahibi Ali Berkay SAĞLAM

İslami İlimler Dalında Bronz Madalya Sahipleri

Siyer dalında Gümüş madalya sahibi Umuralp SEVEN

| Paylas