Asfa’da “Örneğim Peygamberim” Temalı Öğretmenler Günü Kutlaması   >   ASFA Eğitim Kurumları (Asfa Koleji)Asfa’da “Örneğim Peygamberim” Temalı Öğretmenler Günü Kutlaması

23 Kasım Pazartesi günü akşamı öğretmenlerimiz unutulmaz bir akşam yaşadılar. Asfa Anaokulunda tüm öğretmen ve idarecilere yemek ikram edildi. Yemekten sonra  konferans salonunda sunuculuğunu ve organizasyonunu öğretmenimiz Bilal SELÇUKBİRİCİK’in yaptığı  öğretmenler arası naat yarışması yapıldı. Bir birinden güzel ve duygu yüklü naatlar; tüm öğretmenlerimize Peygamber Efendimizin hasretini derinden hissettirdi. Puanlamalar yapılırken “Örneğim Peygamberim” projesi kapsamında yapılan etkinliklerden oluşan video klip izletildi.

Seccaden Kumlardı “adlı naat’ ı okuyan Edebiyat Öğretmenimiz Selim GÖK birinci olarak altınla ödüllendirildi.

Ardından Bilişim Bölümünün hazırladığı öğretmenler günü video klipi keyifle izlendi.

Tüm öğretmenlere çekilişle çeşitli hediyelerin verilmesinin ardından, özel çekiliş yapıldı bir öğretmene altın saat, bir öğretmene Ravza-ı Mutahharının örtüsünden bir parça , bir  öğretmen de umre hediye edildi.

   Genel müdürümüz Leyla Erdoğan’ın tüm yöneticilere özel tasarımlı Asfa rozeti hediyesinin ardından pasta kesildi. Tüm öğretmelerle hatıra fotoğraflarının çekilmesiyle gece sona erdi.

| Paylas