Sen de Öğretmenini Unutma ” Öğretmenime Sevgilerle”   >   ASFA Eğitim Kurumları (Asfa Koleji)Sen de Öğretmenini Unutma ” Öğretmenime Sevgilerle”

Geçen yıl Asfa Eğitim Kurumlarından 3 öğrencinin başlattığı Öğretmenime Sevgilerle projesi bu yıl yeniden başladı. Her yıl 24 Kasım’da kutlanan Öğretmenler Günü’nü daha anlamlı hale getirmek, öğretmenlerimize kalıcı ve manevi değeri olan bir hediye vermek için başlatılan bu projeye, 2014 yılında Türkiye’den 931 okul katıldı.

Öğrenciler öğretmenlerine duydukları sevgiyi ve minnetlerini bu platform üstünden tüm Türkiye‘ye duyurdu. ASFA’lı öğrencilerin başlattığı bu proje bir çığ gibi büyüdü ve herkes tarafından çok beğenildi. Hatta Milli Eğitim Bakanımız Sayın Nabi Avcı da bu projeyi desteklemiş ve tebriklerini dile getirmiştir. Bizler de bu projeyi bu yıl da uygulamaya koyarak öğretmenlerimize tekrar teşekkür etmek ve minnetlerimizi iletmek istedik.

Şimdi sıra sizde. Sizler de “www.ogretmenimesevgilerle.com” adresine girerek unutmadığınız, her zaman sevgi ve saygıyla hatırladığınız öğretmeninize bir mesaj bırakın. Şimdi “Vefa” zamanı…

Öğretmenime Sevgilerle

| Paylas