ASFA’YA HOŞGELDİNİZ…   >   ASFA Eğitim Kurumları (Asfa Koleji)ASFA’YA HOŞGELDİNİZ…

   ASFA’ya yeni katılan öğrencilerimizin oryantasyon süreci bütün güzelliği ve coşkusuyla başladı. Eğitim hayatının farklı bir boyutu olan lise öğrenimine ilk adımlarını atan ASFA’nın çiçeği burnunda öğrencileri merak, sevinç ve tatlı bir heyecanı taşırken aynı samimi duyguları taşıyan velileri de görmek mutluluk vericiydi.

   Bu sebeple Genel Müdürümüz Leyla ERDOĞAN’ın samimi, kurum kültürünü açıklayan konuşmasının ardından lise müdürümüz Yener İNAN, lisenin taze kanları olan öğrencilerimize ASFA’da lise öğrencisi olmayı anlatarak hoşgeldiniz dileklerinde bulundu.

   Sonrasında lise rehber öğretmeni Arzu YILMAZ, öğrencilere Asfa Öğrenci El Kitabı’nı ve sınıf rehber öğretmenlerini tanıttı. Ardından sınıf rehber öğretmenleri eşliğinde ASFA’ya katılan öğrencilerimiz başarılarının bir basamağı olmasını umud ettiğimiz okulumuzu gezdiler. Merhabalaştılar, tanıştılar, kaynaştılar.

   Ayrıca Pedagog Nursel YILDIRIM velilere yönelik olarak “Ergeni Tanımak” konulu bilgilendirme semineri verdi.

   Hayat doğrulara ulaşmak ümidiyle yaşanır, hep birlikte doğruya ulaşma yolculuğunda “Biz de varız!” diyerek ASFA ailesine katıldığınız için siz ASFALI öğrencilere ve sizin kıymetli ailelerinize “ASFA’YA HOŞGELDİNİZ” diyoruz.

Hayırlı nesil çiçeklerinin ASFA’da filizlenmesi dileğiyle…

| Paylas