Spor   >   ASFA Eğitim Kurumları (Asfa Koleji)


  • Spor Başarılarımız
  • Ankara Gençler Bilek Güreşi Şampiyonasında Derecelerimiz:
    Ömer Faruk Aslan Sağ Kol 1.
    Eren Yıldız 80 KG Sol Kol 1. Sağ Kol 2.
    Dursun Çepel 80 KG Sol Kol 3. Sağ Kol 1.
    Oğuzhan Çalışkan 60 KG Sol Kol 2.
    Emirhan Işık 70 KG Sol-Sağ Kol 1.
    Talha Tanrıseven 70 KG Sol-Sağ Kol 2.
    Koray Şimşek 80+ KG Sol-Sağ Kol 3.
    Sadullah Kaan Demirel Sağ Kol 2.
  • Gönüllü Özel Okullar Birliğinin Düzenlemiş Olduğu 12. Antalya Bilim ve Spor Olimpiyatları Liseler Arası Spor Müsabakalarında Olimpiyat Birinciliği
  • Asfa Gençlik ve Spor Kulübü olarak, 2017 Bilek Güreşi Türkiye Şampiyonası Derecelerimiz:ENGİN ERDOĞAN Büyük Erkekler 110 Kg Sağ Kol Türkiye Şampiyonu
    ENGİN ERDOĞAN Büyük Erkekler 110 Kg Sol Kol Türkiye 2.si
    LEVENT ARSLAN Master Erkekler 70 Kg Sağ Kol Türkiye Şampiyonu
    LEVENT ARSLAN Master Erkekler 70 Kg Sol Kol Türkiye 2.si
    ÖMER FARUK ASLAN 18 Yaş Altı Erkekler 80+ Kg Sol Kol Türkiye 2.si
    ÖMER FARUK ASLAN 18 Yaş Altı Erkekler 80+ Kg Sağ Kol Türkiye 3.sü
    EREN YILDIZ 18 Yaş Altı Erkekler 80 Kg Sol Kol Türkiye 3.sü
    EMİRHAN IŞIK 18 Yaş Altı Erkekler 70 Kg Sol Kol Türkiye 4.sü
    BURAK CANER 18 Yaş Altı Erkekler 80 Kg Sol Kol Türkiye 6.sı
  • Gençler Ankara Bilek Güreşi Yarışmalarında Takım Halinde 3.lük
  • Gençler Ankara Bilek Güreşi Yarışması Kişisel Dereceler:
    Eren Yıldız 80 Kg Sağ 2.lik Sol 1.lik
    Tunahan Dağlı 80 Kg 21 Yaş Altı Sağ-Sol 2.lik
    Emirhan Işık 70 Kg Sağ-Sol 1.lik
    Enes Akdağ 60 Kg Sol 1.lik
    Ömer Faruk Aslan 80+ Kg Sağ-Sol 1.lik
    Burak Caner 80 Kg Sağ 1.lik Sol 2.lik
    Koray Şimşek 80+ Sağ 3.lik Sol 2.lük
    Sadullah Kaan Demirel 60 KG Sağ 2.lik Sol 3.lük
    Şamil Tecer 60 KG Sağ 3.lük
    Mehmet Eker 21 Yaş Altı 75 KG Sağ-Sol 2.lik
    Mücahit Koçhan 75 KG Sol 3.lük
  • Atatürk Kupası Ankara İl Şampiyonasında Asfa Ankara Gençlik ve Spor Kulübü Okçularımız Müsabaka sonunda 1 dördüncülük, 2 üçüncülük,1 grup ikinciliği kupası almıştır.
  • Ortaokul 8. sınıf öğrencimiz Sena Beren Öztürk, Ankara il geneli yapılan Tai Chi ( Açık El) dalında ikinci, Tai Chi (Kılıç) dalında da ikinci olmuştur
  • 2016 Gençler Ankara Bilek Güreşi yarışmasında Asfa Gençlik ve Spor Kulübü Bilek Güreşi takımımız takım halinde birinci oldu.
    Kişisel Dereceler:
    Eren Yıldız 80 Kg Sağ-Sol 1.lik
    Tunahan Dağlı 75 Kg Sağ-Sol 1.lik
    İsmail Akdağ 70 Kg Sağ-Sol 1.lik
    Emirhan Işık 65 Kg Sağ-Sol 1.lik
    Enes Akdağ 60 Kg Sağ-Sol 1.lik
    Ömer Faruk Arıkan 55 Kg Sağ-Sol 1.lik
    Burak Caner 80 Kg Sağ-Sol 2.lik
    Koray Şimşek 80+ Sağ-Sol 3.lük
  • 2016 11. Antalya Spor kategorisinde 50 kg Bilek Güreşi dalında Altın madalya sahibi Melisa DURMUŞ
  • 2016 11. Antalya Spor kategorisinde 55 kg Bilek Güreşi dalında Altın madalya sahibi Ömer ÖZŞENSOY
  • 2016 11. Antalya Spor kategorisinde 60 kg Bilek Güreşi dalında Altın madalya sahibi Nuh Ali OZAN
  • 2016 11. Antalya Spor kategorisinde +80 kg Bilek Güreşi dalında Altın madalya sahibi Mustafa Kemal YILDIRIM
  • 2016 11. Antalya Spor kategorisinde 45 kg Bilek Güreşi dalında Gümüş madalya sahibi Melih POLAT
  • 2016 11. Antalya Spor kategorisinde 45 Bilek Güreşi dalında Gümüş madalya sahibi Zehra SAYIN
  • 2016 11. Antalya Spor kategorisinde 60 kg Bilek Güreşi dalında Gümüş madalya sahibi Bengisu GÜLTEKİN
  • 2016 11. Antalya Spor kategorisinde +80 kg Bilek Güreşi dalında Gümüş madalya sahibi Erdem Abdullah ESER
  • 2016 11. Antalya Spor kategorisinde 35 kg Bilek Güreşi Bronz madalya sahibi Elif ÇETİN
  • 2016 11. Antalya Spor kategorisinde 45 kg Bilek Güreşi Bronz madalya sahibi İdilsu BALOĞLU
  • 2016 11. Antalya Spor kategorisinde 80 kg Bilek Güreşi dalında Bronz madalya sahibi Ali Berkay SAĞLAM
  • 2016 Türkiye Bilek Güreşi Şampiyonası üçüncülüğü
  • 2016 Ankara Gençler, Büyükler Takım ikinciliği. Gençler klasmanı Takım birinciliği
  • 2015 Ankara Gençler Bilek Güreşi Şampiyonası İl 1’inciliği
  • 2015 Türkiye Bilek Güreşi Şampiyonası Antalya Türkiye üçüncülüğü
  • 2015 Ankara Atatürk Kupası Bilek Güreşi takım birinciliği
  • 2015 Ankara Genç Erkekler Türkiye Yarışmaları ikinciliği
  • 2014 Ankara Bilek Güreşi Şampiyonası Gençler takım birinciliği
  • 2014 Genç Erkekler Bilek Güreşi Türkiye Yarışmaları Türkiye ikinciliği
  • 2013 Uluslararası Taekwondo Şampiyonası Avrupa 1’inciliği
  • 2013 Ankara Okullar Arası Güreş Şampiyonası Ankara Birinciliği
  • 2013 Amasya Guruplar Güreş Şampiyonası ikinciliği
  • 2013 Okullar Arası Türkiye Güreş Şampiyonası Üçüncülüğü
  • 2013 Ankara Okullar Arası Taekwondo birinciliği
  • 2013 Okullar Arası Türkiye Taekwondo Şampiyonası Birinciliği
  • 2013 Uluslararası Taekwondo turnuvası birinciliği
  • 2013 Taekwondo Dünya üçüncülüğü
  • 2013 Ankara Okullar Arası Karate Birinciliği
  • 2013 Okullar Arası Türkiye Karate Birinciliği
  • 2013 Karate Dünya Kupası üçüncülüğü
  • 2013 Ankara Bilek Güreşi Şampiyonası Gençler takım birinciliği.
  • 2013 Genç Erkekler Bilek Güreşi Türkiye Yarışmaları Türkiye İkinciliği
  • 2013 Avrupa Bilek Güreşi Şampiyonası Azerbaycan Avrupa beşinciliği
  • 2012 istanbul Okullar Arası Bilek Güreşi Şampiyonası İl 1’inciliği
  • 2012 Hentbol Müsabakaları Türkiye Finalleri 5’inciliği
  • 2012 İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Yıldızlar Hentbol İlçe Üsküdar 1’inciliği
  • 2012 İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Minik Erkekler Masa Tenisi Fatih İlçe 1’inciliği
  • 2012 İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Yıldız Erkekler Masa Tenisi Üsküdar İlçe 3’üncülüğü
  • 2011 Üsküdar Kaymakamlık Kupası Genç Erkek Hentbol Turnuvası ilçe 1’inciliği
  • 2011 Üsküdar Kaymakamlık Kupası Yıldızlar Hentbol Turnuvası ilçe 2’nciliği
  • 2010 Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Okçuluk Yarışması İstanbul 1’inciliği ve 2’nciliği
  • 2010 Genç Erkekler Güreş Şampiyonası İstanbul 3’üncülüğü
| Paylas