Eğitim-Kültür-Sanat   >   ASFA Eğitim Kurumları (Asfa Koleji)



Eğitimsel, Kültürel ve Sanatsal Başarılarımız

ASMA (American Scholastic Mathematics Association) nın her yıl düzenlemiş olduğu Geleneksel Matematik Ligi 2017 sonucunda, Dünyada yaklaşık 50 ülkeden 217 okulun katıldığı yarışmada okulumuz “First Place With Special Merit” plaketiyle birinci olarak büyük bir başarıya imza attı.

Gönüllü Özel Okullar Birliğinin Düzenlemiş Olduğu 12. Antalya Bilim ve İslami İlimler Olimpiyatlarında:
* 6.Sınıf Fen Bilimleri 1.si
* 6.Sınıf İslami İlimler 1.si
* 6.Sınıf İngilizce 1.si
* 7.Sınıf Türkçe 1.si
* 6.Sınıf Sosyal Bilimler 2.si
* 6.Sınıf Türkçe 2.si
* 5.Sınıf İngilizce 3.sü
* 7.Sınıf İslami Bilimler 3.sü
* 7.Sınıf İngilizce 3.sü
* 7.Sınıf İslami İlimler 3.sü

9.Sınıf Öğrencimiz Ayşenur ATEŞ Cumhurbaşkanlığı Destekli “Darbeler Tarihi ve 15 Temmuz Milli İrade Zaferi” Konulu Kompozisyon Yarışmasında Ankara Birincisi

4.Sınıf Öğrencimiz Alperen ÇEPER “Vatanımı Çok Seviyorum” Konulu Şiir Yazma Yarışmasında İlçe Birincisi

“Uluslararası İnsansız Hava Aracı Yarışması”nda, öğrencilerimiz “ASFA UAV” takımı ile 211 üniversite ve 10 lise takımı arasına girmeyi başarmıştır.

Özdebir Türkiye Geneli Deneme Sınavında YGS 1’de Özel Okullar Arasında Ankara 1.si Türkiye 13.sü

Tubitak 2017 Uluslararası Bilim Olimpiyatlarında Öğrencimiz Antalya’da 28 ocak-10 Şubat tarihleri arasında yapılacak kış okulu ve Türkiye Milli Takımı seçmelerine Biyoloji branşında katılmaya layık görülmüştür.

Fen Lisesi 9.sınıf Öğrencimiz; Ayşenur ATEŞ “Milli İrade ve Demokrasi Zaferi” adlı Kompozisyon Yarışmasında Türkiye 3.sü olmuştur

2016 American Scholastic Mathematics Association (ASMA) tarafından düzenlenen uluslararası matematik liginde Dünya 1.liği

2016 Morpa Kampüs Online Sınavda Türkiye 1.si Asaf Yiğit KARAÜZÜM

2016 11. Antalya Bilim kategorisinde 5. sınıflar İngilizce dalında Altın madalya sahibi Umuralp SEVEN

2016 11. Antalya Bilim kategorisinde 5. sınıflar Sosyal Bilimler dalında Altın madalya sahibi Huriye GİRGİN

2016 11. Antalya Bilim kategorisinde 7. sınıflar Sosyal Bilimler Altın madalya sahibi Ayşenur GENÇ

2016 11. Antalya Bilim kategorisinde 9. Sınıflar Kimya dalında Altın madalya sahibi Enes GÖKÇE

2016 11. Antalya Bilim kategorisinde 9. Sınıflar Coğrafya dalında Altın madalya Altuğ ERDOĞDU

2016 11. Antalya Bilim kategorisinde 10. Sınıflar Tarih dalında Altın madalya sahibi Yaşar Eren YILMAZ

2016 11. Antalya Bilim kategorisinde 10. sınıflar Biyoloji dalında Altın madalya sahibi Ahmet Akif BALTACI

2016 11. Antalya Bilim kategorisinde 11. Sınıflar Fizik dalında Altın madalya sahibi M. Selim HAKBİLEN

• 2016 11. Antalya İslami İlimler kategorisinde Siyer dalında Altın madalya sahibi Huriye GİRGİN

• 2016 11. Antalya Bilim kategorisinde 6. sınıflar İngilizce dalında Gümüş madalya sahibi Munise Sıla GÖÇER

• 2016 11. Antalya Bilim kategorisinde 6. sınıflar Fen Bilgisi dalında Gümüş madalya sahibi Ayça AKTAŞ

• 2016 11. Antalya Bilim kategorisinde 9. sınıflar Biyoloji dalında Gümüş madalya sahibi İlayda MEHMETOĞLU

• 2016 11. Antalya Bilim kategorisinde 9. sınıflar İngilizce dalında Gümüş madalya sahibi Bedirhan Alp ARSLAN

• 2016 11. Antalya Bilim kategorisinde 9. sınıflar Tarih dalında Gümüş madalya sahibi Furkan TAŞKIN

• 2016 11. Antalya Bilim kategorisinde 9. Sınıflar Coğrafya dalında Gümüş madalya sahibi Yusuf SOYLU

• 2016 11. Antalya Bilim kategorisinde 10. sınıflar Türkçe dalında Gümüş madalya sahibi İdilsu BALOĞLU

• 2016 11. Antalya Bilim kategorisinde 10. Sınıflar Tarih dalında Gümüş madalya sahibi Faruk KARABABA 

• 2016 11. Antalya Bilim kategorisinde 10. Sınıflar Coğrafya dalında Gümüş madalya sahibi Fulya KARABABA

• 2016 11. Antalya Bilim kategorisinde 10. sınıflar Matematik dalında Gümüş madalya sahibi Aleyna ÖZAD

• 2016 11. Antalya Bilim kategorisinde 10. sınıflar Biyoloji dalında Gümüş madalya sahibi Gizem Nur ŞENGÜL

• 2016 11. Antalya Bilim kategorisinde 5. sınıflar Fen Bilgisi dalında Bronz madalya sahibi Ufuk ÖKSÜZ

• 2016 11. Antalya Bilim kategorisinde 6. sınıflar Sosyal Bilimler dalında Bronz madalya sahibi Zehra SAYIN

• 2016 11. Antalya Bilim kategorisinde 11. sınıflar Tarih dalında Bronz madalya sahibi M. Taha ÖKSÜZ

• 2016 11. Antalya Bilim kategorisinde 11. sınıflar Fizik dalında Bronz madalya Abdullah ESER

• 2016 11. Antalya İslami İlimler kategorisinde Siyer dalında Gümüş madalya sahibi Umuralp SEVEN

2012 İstanbul Valiliği İl Çevre ve Şehircilik Müdürlüğü – Erguvan Çevre ve Şehircilik Ödülleri, Fotoğraf Kategorisi 1.’si Büşra UÇURUM

2012 Oxford Yayınevinin düzenlediği “Big Read” kitap yarışmasında Türkiye 1.’si Ali Tayyip GÖKTAŞ

2011, IV. ÇEKÜD “Çevre Sizsiniz” Konulu Çevre Yarışması, Fotoğraf Kategorisi 1.’si Feriha Kamile ÖZCAN

2011 Oxford Yayınevinin düzenlediği “Big Read” kitap yarışmasında Türkiye 1’inciliği

Cambridge Üniversitesi Starters 2010 İngilizce Sınavları, Türkiye 2’nciliği, İstanbul 1’inciliği

2010 İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü “Çanakkale” konulu kompozisyon yarışması ilçe 1’inciliği

Renault’un düzenlediği afiş yarışmasında Türkiye 2’nciliği

Türk Halk Müziği Okul Korosu Yarışması ilçe 1’inciliği, İstanbul 4’üncülüğü

| Paylas