Velilerimiz ve Öğrencilerimiz Peçenek Köyü’nü Ziyaret Etti.   >   ASFA Eğitim Kurumları (Asfa Koleji)Velilerimiz ve Öğrencilerimiz Peçenek Köyü’nü Ziyaret Etti.

     Okulumuz  Anneler Kurulu Ayaş Çanıllı İlk ve Ortaokulu ziyaretlerinden sonra 2.sınıf öğrencilerimiz ve öğretmenlerimiz ile Sincan Yeni Peçenek İlkokulu ziyaretini gerçekleştirdiler.

      Amaçları öğrencilerin birbirleriyle tanışıp kaynaşmasını  ve daha sonra iletişim kurarak arkadaşlıklarını devam ettirmelerini sağlamak olan okul ziyareti, öğrencilerimizin ve Yeni Peçenek İlkokulu öğrencilerinin getirdikleri yiyeceklerden oluşan kardeşlik sofrasında paylaşım ile devam etti. Öğrencilerimiz oradaki öğrencilerle tanıştılar, birlikte yemek yediler, oynadılar. Asfa Ferda Koleji ile Yeni Peçenek  İlkokulu 2. ve 3.sınıf öğrencileri okul bahçesinde oyun oynarken her iki okul öğretmenleri  eğitim-öğretim süreçleri hakkında karşılıklı bilgi aldılar. Yeni Peçenek İlkokulu müdürü Ali PEKACAR ile kısa bir görüşme yapan annelerimiz , bu güzel karşılama ve ağırlamadan dolayı teşekkür ederek iyi dilek ve temennilerle okuldan ayrıldılar. 

| Paylas