ASFA’da Egitim Semineri   >   ASFA Eğitim Kurumları (Asfa Koleji)ASFA’da Egitim Semineri

 

        Resimlerde Çizginin Dili Büyük İlgi Gördü.

   Öğretmen eğitimlerine büyük önem veren okulumuz 15 Şubat Cumartesi günü Ankara’daki tüm Anaokulu ve sınıf öğretmenlerine yönelik resimlerde çizginin dili konulu güzel bir seminer düzenledi. Talebin oldukça yoğun olduğu seminere büyük katılım oldu. Kısa sürede kontenjanın dolması üzerine internet üzerinden web sayfamızda online başvurular teşekkür edilerek kapatıldı. İl dışından katilim için müracaat eden öğrenmenler sabahın erken saatlerinde okula gelerek heyecanla seminer saatini beklediler. 

     Seminer okulumuzun tanıtım introsunun izletilmesiyle başladı. Ardından okul müdürümüz Şükrü Kanibol katılımcılara ilerilerinden dolayı teşekkür etti. Ve anaokullarına yönelik Asfa’da bir gün, Düşünce becerileri eğitimi gibi diğer etkinlikler hakkında bilgi verdi. Daha sonra eğitimci ve NLP uzmanı Senem UZUNER saat 17.00 ye kadar seminer sunumu yaptı. 

   Katılımcılara katılımcılara çay ve öğle yemeği ikram edildi. Yapılan anketler ve röportajlarda tüm katılımcılar memnuniyetlerini dile getirdiler. Program sonunda genel müdürümüz Leyla Erdoğan seminerden dolayı Senem UZUNER e ilgilerinden dolayı tüm katılımcılara teşekkür etti. Daha sonra hazırlanan katilim belgeleri takdim edildi.
			| Paylas