Önce Namaz 01.01.2020 Ahmet Hamdi Akseki Cami   >   ASFA Eğitim Kurumları (Asfa Koleji)Namaza Davet Edilince Çağrıya Uyanlara Ve Namazda Kıyama Duranlara Selam Olsun
Geleneksel olarak organize ettiğimiz 1 Ocak ‘Önce Namaz’ sabah namazı buluşması yine gönüllerde zirveye çıktı, yine maneviyatla doldu taştı. Yavrularımızın büyük bir heyecan ve sabırsızlıkla beklediği 1 Ocak Çarşamba günü sabah namazında Ahmet Hamdi Akseki camiinde gerçekleşti. Ailece katılmaya özen gösteren velilerimiz caminin sıcak atmosferiyle buluştu.

Cami İmam Hatibi, Hafız Muhammet Mansur Sağır Hocamızın güzel tilavetiyle namazı eda ettikten sonra hocamız yanına dahil olan Camii Müezzin Kayyımı, Hafız Yakup Çabuk ve Okulumuz Öğretmenlerinden Adnan Karaburç hocamızın muhteşem kelimeyi tevhit zikrine hep birlikte iştirak ettik. Ardından Diyanet İşleri Başkanlığı Cami Hizmetleri Daire Başkanı Dr. Neşet Bodur Hocamızın Hocamızın “Farkındalık” konulu sohbetini sükûnetle dinledik. Hemen sonrasında Çankaya Müftüsü Ali Gülden hocamızın güzel kelamları eşliğinde ellerimizi semaya kaldırıp Rabbimizden yardım istedik, dua ettik. Caminin sergi salonunda Türk Kızılayı tarafından ikram edilen sıcak çorbamızı dostlarla tatlı sohbetler eşliğinde içtik. Bu senede güzel ve unutulmaz hatıralarla camiden ayrıldık. Namaza çağrıya kayıtsız kalmayan tüm gönül dostlarımıza, velilerimize, öğretmenlerimize ve yavrularımıza, organizasyona destek veren Diyanet İşleri Başkanlığına, Türk Kızılay’ına, SOGEL Platformuna ve ASİLDER’e gönülden teşekkür ediyoruz.

Cami Hocalarımıza Özellikle Gönülden teşekkür ediyoruz. Nice güzelliklerde buluşmak ümidiyle

| Paylas